Novinky


Grétka v úlohe fotomodelky opäť zabodovala 
20.2.2019

Pániček nesklamal a Grétka sa vďaka nemu predstavila a opätovne zabodovala v úlohe fotomodelky, tentokrát v umeleckom čiernobielom prevedení pri hre so svetlom  .
Odborná porota fotografického magazínu ČeskoSlovenská FOTOGRAFIE (50/2019) vybrala spomedzi stoviek fotografií od výborných autorov fotografiu našej Grétky a  kategóriu Príroda vyhrala a umiestnila sa na 1. mieste   !

Je nás doma o 6 viac ! 
22.1.2019

AWA GRETA od Nupacké tvrze x GUCCI Vives Bohemia

Sme 4 slečny a 2 fešáci a narodili sme sa 22.1.2019. My i naša maminka sme v poriadku, akurát náš zelený bráško stále bojuje ale veríme mu, je to bojovník a nevzdáva sa .

Všetky šteniatka sú zarezervované.

 

Ten bulvár vie všetko odhaliť   !

Krásne a pokojné vianočné sviatky a šťastný Nový rok 2019 !

Gravidita potvrdená!    
19.12. 2018

V chovateľskej stanici z Alžbetinho majera máme krásne novinky a Grétka nám nadelila krásny darček pod stromček  . Gravidita našej Grétky je potvrdená a my sa tešíme na narodenie šteniatok, ktoré očakávame na konci januára .

Máme nakryté 
27.11. 2018

Cez víkend sme si urobili výlet do Čiech za budúcim otcom našich šteniatok, ktorým bude GUCCI Vives Bohemia. 
Gucci je všestranný pes a šampión krásy viacerých krajín, čo je však hlavné s dobrým zdravím a výbornou povahou. Jeho prednosťou je i výborný rodokmeň.
Dúfam, že sa výlet vydaril a domov sme sa vracali už v rozšírenej zostave  .
Viac informácií o Guccim sa môžete dozvedieť TU

GUCCI Vives Bohemia

Vizsla a padlleboard? Žiaden problém

Leto sa nám už pomaly končí, takže si ho treba užiť pokiaľ sa dá, a Grétka brázdi jazero ako môj spoločník a úžíva si výhľad  .

POHÁR MARIÁNA KORIČA, BUDMERICE
11.-12.8.2018

14. miesto/23, 305/368 bodov
Sobota 11.8. ŠVP - I.CENA 96/108 bodov
Nedeľa 12.8. LSS - III. CENA 209/262 bodov

Na PMK bolo prihlásených 23 psov, dokončilo 14 psov.

Z môjho pohľadu to pre mňa boli po psychickej stránke najnáročnejšie a výkonnostne zo strany Grétky najslabšie skúšky, ktorých sme sa kedy zúčastnili .

ŠVP (sobota) - celý čas to bol dobrý výkon za samé 4 ale na poslednej disciplíne - ochote nastal zlom a namiesto plávania vpred sa rozhodla prehľadávať rákos a dostať silný výpadok sluchu . Za tento "výkon" sme schytali oprávnenú 1 a išla nám dole i poslušnosť.
Ale keď si to zhrniem - OK, mohlo to byť i lepšie ale až po ochotu dobrá práca.

LSS (nedeľa) - tak to už bolo iné kafé. Grétka išla pri niektorých disciplínach slušne ale pri niektorých dostala "úžasné nápady"  a ja som sa nestačila diviť čo predvádza (tieto novodobé maniere si mohla nechať na tréning a nie rovno šokovať ma na skúškach, ale tak evidentne na to mala iný názor ako ja). Potopila nás však predposledná disciplína a vlečka s líškou nás z I.ceny hodila do III. ceny.

Čiže v konečnom dôsledku úspešne dobojované, i keď teda "hviezda ryšavá" páchala strašné zverstvá . Teraz s odstupom času sa musím i smiať keď si vybavím niektoré aktivity čo prevádzala.

Čo ju však v mojich očiach zachraňuje je ohrádka, ktorá síce bola za 1 (za ktorú som veľmi vďačná. Práca to rozhodne nebola pohľadná ale zato najodhodlanejšia ) ale pri líške, ktorá bola skoro 3/4 z nej a ešte jej i padla do priekopy, to zvládla vytiahnuť a odovzdať i s predsadnutím aj keď v to nikto z nás neveril .

Špeciálne skúšky z vodnej práce
4.8.2018

ŠPECIÁLNE SKÚŠKY Z VODNEJ PRÁCE (organizované KCHHS), 4.8.2018, Veľké Blahovo
I. CENA, 4 miesto/13, 100/108 bodov

V sobotu sme si boli pripomenúť skúškovú atmosféru a horúce počasie . A i napriek môjmu prvotnému vydeseniu z vylosovaného štartovného čísla 1 nakoniec všetko dobre dopadlo a domov sme prišli síce uvarené ale spokojné .

4. Narodeniny 
6.6.2018

Rok utiekol ako voda a Grétka je už 4-ročnou slečnou  . 
Všetko najlepšie a najkrajšie k 4. narodeninkám naša ryšavá bubuška  .

Grétka ako fotomodelka
27.3.2018

Pániček opäť zabodoval a Grétka sa vďaka nemu predstavila v úlohe fotomodelky .
Odborná porota fotografického magazínu ČeskoSlovenská FOTOGRAFIE (45/2018) vybrala spomedzi stoviek fotografií od výborných autorov fotografiu našej Grétky a v kategórii Príroda sa umiestnila na 2. mieste !

Spustenie web stránky
17.2.2018
Dnešným dňom spúšťame web stránku našej chovateľskej stanice, na ktorej Vás budeme informovať čo sa u nás deje a ako plynie život .